Відомих іванофранківців намалювали у стилі аніме

Всім нам добре знайомі відомі іванофранківці по фотографіях з місця роботи, прес-конференцій, засідань, концертів… А от молода художниця з Івано-Франківська Соломія Баюрчак допоможе читачам OGOGO! дізнатися, як виглядали б місцеві знаменитості у стилі манга, з якого малюють японські аніме.

Авторка робіт зізналася, що зображати франківських селебрітіз було завданням нелегким. З одного боку – потрібно дотримуватися канонів манги, з іншого – зберегти впізнаваність персонажів. Серед яких – мер Руслан Марцінків, співачка Тіна Кароль, головний коп міста Дмитро Міхалець та багато інших.

“Для багатьох поняття манга є малознайомим, тому варто сказати, що манга – це комікс, за яким створюють аніме, тобто японський анімаційний фільм. Щоб малювати персонажів в такому стилі варто знати багато характерних особливостей в промальовці обличчя, волосся, тіла і т. д. і дотримуватися їх, щоб герої були максимально наближеними до тих, які ми бачимо в аніме. Складністю промальовки реальних людей в мультиплікаційному стилі є те, що вона повинна бути впізнаваною за своїми характерними рисами обличчя і при тому бути інтерпретована за правилами стилю. Потрібно знайти золоту середину між реалістичним зображенням та мультиплікацією, тоді звичайний малюнок стає живим”, – додає художниця.

Приємного перегляду! (Затисніть курсор на картинці та гортайте вліво або вправо) =)


До слова, Соломія вважає, що її творчим покликанням є створення ілюстрацій для книг та коміксів.

“Особливо мене захоплює процес розробки персонажів. Ідеї щодо їх зображення в мене з’являються абсолютно спонтанно, стараюся творити так, як мені підказує внутрішнє чуття та емоції”.

banner

Залишити відповідь