Що може духова шафа Whirlpool

Вибрати духову шафу часом буває важко. Серед численних брендів майже неможливо зорієнтуватися. Але в першу чергу вам потрібно опиратися на показники моделі, яка вам підійде по функціональності та потужності.

Особисті характеристики духових шаф

Кожен прилад наділений своїми характеристиками. Не завжди важливо мати велику кількість програм, але іноді кожна з них стане в пригоді. Вибираючи вбудований прилад, звертають увагу на розміри, адже шафа має ідеально вписатися до кухонних меблів. Після цього можна підібрати необхідні функції та оснащення, що їх матиме духова шафа Whirlpool. Перш за все, обладнанням повинно бути зручно керувати. Часто виробники пропонують комбіноване управління, де є:

 1. сенсорні кнопки;
 2. поворотні перемикачі.

Зверніть увагу на таку важливу деталь, як притягувач дверцят. Вони скляні, а різко їх відпустити, держачи в руках гаряче деко, дуже просто. Також скління може бути 2- або 3-шаровим, що впливає на енергоефективність. Перевагою є телескопічні напрямні: вони дозволяють легко переміщувати решітку. До додаткових функцій духовок відносять:

 1. автовідключення;
 2. гриль;
 3. захист від дітей;
 4. конвекція;
 5. пароварка;
 6. підсвічування;
 7. розморожування;
 8. таймер.

Для простішого обслуговування та догляду за шафою компанія Whirlpool пропонує різні типи самоочищення:

 1. Каталітичне. Покриття з порами, сприяє швидкому розпаду залишків їжі на воду та вуглець, який легко стирається.
 2. Гідроліз. Передбачає очищення паром при температурі 90 градусів.
 3. Піролітичне. Знищує жир при нагріванні до 500 градусів.

Також технологи компанії витрачають багато зусиль, щоб мінімізувати витрати енергії. Тому для підсвічування камери використовуються галогенні лампи. Велику увагу виробник приділяє попередньо встановленим рецептам і методам обробки продуктів, що чудово допоможе кулінарам-початківцям. Духовка сама підбере режим, вологість та час приготування та встановить оптимальну температуру. Інноваційна програма Cook3 допоможе готувати 3 страви одночасно — без страху, що аромати перемішаються та зіпсують смаки. Технологія 6-го відчуття дозволяє автоматично визначати параметри готовки на основі типу продукту та ваги. Це забезпечує більш точне та рівномірне пропікання.

Висновки

Кількість технологічних рішень і великий об’єм камер у духовок компанії Whirlpool роблять їх неперевершеними. Техніка дозволить приготувати цілу курку або качку на свята, не хвилюючись за чистоту приладу. Однак слід пам’ятати, що окремі функції можуть відрізнятися залежно від моделі та року випуску. Це лише загальний огляд, тому під час вибору конкретної шафи ознайомтеся з технічними характеристиками та функцій, щоб знайти ту модель, яка відповідатиме дизайну кухні та вашим потребам у кулінарії.

ПРОМО

banner