Сквіз як один з особливих прийомів у покері, переваги, застосування

Сквіз у покері виконується в ситуації, коли при роздачі гравець вже виконав рейз. Після чого один або кілька гравців підтримали його ставку, останній робить підвищення, тобто виконує сквіз. Такий прийом застосовується до кеш-ігор, а також до турнірів.

У разі коротких стеків сквіз ставиться в олл-ін. Якщо стеки великі, то виконують ререйз значного розміру. Застосовуючи такий прийом, відштовхуються від ситуації, жодної прив’язки до карт у таких випадках немає. Таким прийомом повинен володіти кожен професійний гравець. Використовувати його ви зможете в онлайн казино Champion.

Результативне застосування сквізу

Сквіз – це ефективний прийом тиску на опонентів на префлопі. Використовується він  при блефі та забезпечує створення великого банку, який ви плануєте виграти на постфлопі.

Успішне застосування сквізу дозволить забрати банк на префлопі, проте завжди можна оступитися, тому виконувати такі дії потрібно акуратно, у разі невдалого сквізу з вашого боку ви втратите власні кошти. Найважливіше – це підібрати правильний момент для застосування сквізу, найвигідніший час для залучення цього прийому вважається момент, коли в боротьбі за банк вже беруть участь хоча б дві людини.

Образ Вас як гравця

Важливим фактором для успішного виконання сквізу є ваш образ за столом. Якщо ви часто берете участь у розіграші великої кількості потів, але в більшості випадків, не маючи на руках сильних карт, то ви створюєте собі не найкращі умови для таких прийомів, як сквіз.

Відповідно, якщо ваші суперники помітять, що ви регулярно намагаєтеся грати зі слабкими руками, то вони ставитимуться до ваших рейзів більш холоднокровно, частіше вас коллюриватимуть. Звичайно, якщо з таким іміджем ви спробуєте грати сквіз, то найімовірніше, не досягнете успіху. Ви повинні бути впевненими протягом усієї гри, зберігати образ серйозного, розважливого та впевненого гравця, у такому разі при виконанні агресивних прийомів, таких як сквіз, ви зможете досягти максимального успіху.

Висновки

Сквіз – це особливий прийом у покері, який застосовують після колірування внеску одним або декількома гравцями в ситуації, що вдало склалася за столом. Такий прийом можна застосувати до кеш-ігор та турнірів. Він виконується, коли один із гравців зробив рейз, після чого один або кілька гравців заколили його ставку, а крайній гравець, у свою чергу, здійснює підвищення даної ставки, тобто виконує сквіз. Це ефективний прийом із психологічним тиском на суперників, який забезпечує створення великого банку, який ви збираєтеся забрати, правильно застосувавши сквіз.

При виконанні даного прийому карти не відіграють ролі, все залежить від ситуації, а ідеальним моментом для сквізу вважається момент, коли вже два гравці вступили у боротьбу за банк. Також необхідно враховувати ваш імідж і мати образ розважливого впевненого в собі гравця, тоді ви зможете вплинути на опонентів і успішно виконати сквіз. Якщо ж ви маєте репутацію гравця, який регулярно йде в невиправданий блеф, то, найімовірніше, суперник віднесеться до вашої спроби сквізу, як до чергової спроби зіграти з поганою рукою, і ви навряд чи досягнете успіху.

Підбирайте правильно момент для виконання такого прийому як сквіз, враховуйте всі фактори, розраховуйте правильно розмір ставки, створіть собі правильний образ. За ​​таких складових у вас є всі шанси успішно виконати сквіз і забрати великий банк.

banner

Залишити відповідь