Соцмережа Facebook запустила функцію «знайти безкоштовний Wi-Fi»: як це працює в Івано-Франківську

Соціальна мережа Facebook в своєму додатку запустила функцію пошуку точок Wi-Fi, які не вимагають введення пароля для використання. Після закритого тестування функція стала доступною по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Активувати функцію пошуку безкоштовного WI-FI додаток пропонує автоматично після запуску оновленого додатка, який можна встановити за допомогою Play Маркета, якщо у вас Android або App Store, якщо ви користуєтесь мобільними пристроями виробника Apple.

Як це працює?

В аплікації Facebook необхідно перейти в меню “Apps”.

У списку, який з’явився на екрані, натисніть на позицію “Find Wi-Fi”.

Facebook попросить надати доступ до геолокації. Необхідно погодитись, інакше здійснити пошук безкоштовних Wi-Fi точок не буде можливо.

На ваших екранах з’явиться список безкоштовних точок доступу до мережі.

Також, якщо натиснути на позицію “Map”, у вас відкриється карта, на якій позначені всі точки безкоштовного Wi-Fi в тій локації, де ви наразі перебуваєте.

В Івано-Франківську, в основному, наведений список із закладів громадського харчування. Також Facebook радить скористатися безкоштовним інтернетом з теологічної академії, перукарні Barber shop та бутика Exclusive. Загалом є близько 20-ти з гаком локацій.

 

banner

Залишити відповідь