Як не зіпсувати речі під час домашнього прання
Усім модницям знайома ситуація, коли після чергового виходу потрібно прати речі зі свого аутфіту. Такі реалії: ті, хто любить поповнювати гардероб, купувати нові речі, просто повинні полюбити догляд за ними і навчитися це робити правильно. Особливо це актуально зараз, коли ви вже готуєте гардероб до того, щоб заховати важкі зимові пуховики і одягнути весняні куртки. Для того, щоб перед процесом прання у вас не було зайвих сумнівів чи страхів, ми створили шпаргалку щодо того, як зберегти елементи гардеробу у гарному вигляді після прання, пише SpaceMag.
ОБИРАЄМО ПРАЛЬНУ МАШИНУ
Цю річ потрібно обирати дуже ретельно, оскільки машина для прання – це річ довготривалого вжитку, тому краще обирати висококласні прилади. Звертайте увагу на двигун з довічними гарантіями. Вас може зацікавити машина з дистанційним керуванням й функцією дозавантаження в перші хвилини.
СОРТУЄМО РЕЧІ
Перед ритуалом прання варто обережно й ретельно посортувати речі за кольорами, за типом тканини, зважаючи і на етикетки. Саме процес сортування гарантує те, що ви зможете підібрати правильний режим для кожного типу речей.
ПЕРЕВІРЯЄМО КИШЕНІ
Перевірте кишені перед пранням. Можливо, ви забули в них дрібні речі. Часто це гроші, монети, ключі, флешки, помади тощо. Поставте біля пральної машини спеціальну кошик, аби не забути це зробити. Вона нагадуватиме вам про цей обов’язковий процес перед пранням у машині.
ПРАЛЬНІ МІШКИ
Спідню білизну, мереживні речі, одяг із бахромою, лелітками чи іншим декором варто класти у спеціальні мішечки, аби не зіпсувати їх під час прання. А також це допоможе вам не загубити у машині шкарпеток, колготок тощо. Якщо ви вирішили прати взуття у машині, то спершу подбайте про очищення протектора підошви, дістаньте шнурки й устілки. Це стосується лише взуття з тканинним верхом, до прикладу, кросівок, кедів чи мокасинів. Інше взуття варто віддавати фахівцям, щоб ненароком не зіпсувати його.
ВИВЕРТАЙТЕ РЕЧІ
Лише коли ми дорослішаємо, розуміємо, чому так робила мама. Темні та кольорові речі вивертаємо перед пранням. Якщо ви перете денім, то це стосується і його, оскільки він може втратити колір. Згадайте про лайфхак мами чи бабусі: він точно збереже насиченість кольору і продовжить улюбленим речам термін придатності.
ХІМЧИСТКА ЧИ ПРАННЯ?
У вашому гардеробі можуть бути речі, які підлягають лише хімчистці, а інші – лише делікатному пранню. Якщо ви бачите на етикетці позначку щодо хімчистки, то не випробовуйте долю. Це стосується брудної білизни, зокрема шовкових та вовняних речей.