Як скласти ідеальний гардероб і не витратити мільйон – поради стиліста

Зібрати гардероб на всі випадки життя, та ще й щоб це було бюджетно і пасувало саме тобі. Звучить неймовірно?

Стиліст Юлія Остапчук розповіла команді OGOGO! як подолати це надскладне завдання.

Юлія Остапчук

Виявляється, навіть з 12 речей можна скласти стільки різних комбінацій, що вистачить мінімум на два тижні! Ми так часто жаліємось, що немає чого одягнути, а насправді у нас в шафі просто забагато речей, які ми не вміємо поєднати.

«Базовий гардероб» – ця фраза звучить для багатьох, як страшний сон. Тут або тебе одягнуть в робу, або доведеться витрачати шалені кошти на мега-дорогі брючні костюми. Не все так страшно. Головна ідея в тому, щоби базовий гардероб гармонійно вписувався у твій образ життя. Звичайно, доведеться трохи скорегувати свій стиль, але якщо ти уже читаєш цю статтю, то тема ця для тебе близька і важлива. А тепер задумайся: Чи всі речі ти носиш і можеш комбінувати їх між собою? Чи відповідає ціна якості, чи дарують речі приємні емоції та, одним словом, чи раціональний він – твій гардероб? Якщо хоч на одне питання ти відповіла «ні» – читай далі.

IMG_5025

Найголовніший крок до зміни стилю: побороти лінь і невпевненість. Так, сьогодні в тебе хороший настрій і заряд мотивації, ти готова навіть скласти список покупок. А наступного дня шопінг перетворюється на суцільну муку. Ти не знаєш, що обрати, і рука сама тягнеться до акційної сукні, чи спіднички, яких уже десяток припадає пилюкою в твоїй шафі.

Переважно ми купуємо річ, бо вона красива або були знижки... Але якщо правильно підходити до покупок, можна не лише стильно одягатися, а ще й економити. Наприклад, перед покупкою добре зваж, чи є з чим скомбінувати ці босоніжки. Може до них доведеться підбирати ще 2 сукні, спідницю і блузку?

Щодо невпевненості, то саме стильний образ допомагає подолати цей бар’єр. Погодься, що одяг підіймає і настрій, і самооцінку. Головне, підібрати його правильно: за твоїм кольоротипом, фігурою і фасоном. Ці знання допоможуть тобі перетворити шопінг з витрати часу і нервів на улюблений евент.

З деякими основами ідеального гардеробу ми уже розібралися.

IMG_5044

Загалом, ми виділили 5 золотих правил:

 1. Гардероб повинен відповідати твоєму способу життя
 2. Гардероб повинен прикрашати і додавати впевненості
 3. Позбудься усього зайвого
 4. Дотримуйся правильного співвідношення речей і роби ставку на базові речі
 5. Плануй свій гардероб завчасно

Якщо хочеш навчишся обирати фасони, силуети і відтінки, які пасують саме тобі, приходь на курс Сама собі стиліст, що пройде в Івано-Франківську 16-17 червня.

IMG_5031

На ньому ти:

 • Розбереш свій гардероб і створиш нові образи, а ще підготуєш детальний шопінг-лист для наступних покупок.
 • Зможеш легко міксувати кольори, фасони, текстури і стилі.
 • Зрозумієш, що таке базовий, раціональний та капсульний гардероб, і як їх зібрати.
 • Почнеш економити на шопінгу!
 • Отримаєш повний гайд по модних тенденціях, стилях та їх комбінаціях.
 • А ще відвідаєш майстер-клас з макіяжу і консультацію косметолога.

Усі деталі на сторінці події: https://www.facebook.com/events/2041345429421726/

IMG_4922

banner

Залишити відповідь