Як в Чорну п’ятницю не робити зайвих покупок?

Фінансова грамотність, усвідомлені покупки — це тренди сучасної людини, які особливо актуальні стають наприкінці осені. Адже саме в останню п’ятницю листопада всі магазини проводять розпродажі, а далі йде підготовка до новорічних свят. Ви маєте можливість заздалегідь підготуватися до black friday в Інтертоп та раціонально витратити власні кошти.

Про усвідомлені покупки

Чорна п’ятниця для одних людей — це привід вигідно вкласти гроші, а для інших — час невигідних покупок. Щоб зекономити та не потрапити до пастки, варто:

  • визначити головні потреби та те, що буде необхідно вам найближчим часом;
  • приблизно складіть перелік брендів, які будуть підпадати під ваші вимоги;
  • дочекайтеся розпродажу та оберіть необхідні речі для покупки.

Особливо помітна різниця в покупках, коли ви купуєте щось дороге. В Інтертоп ви можете замовити речі відомих брендів Armani Exchange, Marc O’Polo, The North Face, Vans тощо. Новий одяг, актуальне взуття та трендові аксесуари чекатимуть на вас вже наприкінці листопаду.

Про покупки через смартфон

Магазин Intertop має власний застосунок, в якому можна знайти всю необхідну інформацію про товари. Тут заздалегідь буде відомий перелік позицій зі знижкою — ви матимете час скласти точний перелік необхідних речей. Знижки працюватимуть теж на кілька годин раніше за загальний розпродаж.

Завдяки TOP INTERTOP ви отримаєте 10% на першу покупку, незалежно від часу. Також є партнерська програма: ви формуєте власне посилання-запрошення, надсилаєте другові та отримаєте бонуси від його покупок через додаток. Переваги покупки саме тут в період Чорної п’ятниці та звичайні дні:

  • понад 150 тисяч товарів на сайті;
  • більше за 500 брендів світових;
  • зручна доставка Новою поштою, Justin та Укрпоштою;
  • бонуси для учасників програми лояльності INTERTOP PLUS.

Закриті розпродажі, накопичення бонусів та персональні пропозиції — це про ваше користування додатком. Отримуйте вигоду завжди, а не лише один день на рік разом з Інтертоп.

banner

Залишити відповідь