Як виглядатимуть вагони українських потягів після капремонту (ФОТО)

Цього року “Укрзалізниця” має намір відремонтувати 153 пасажирські вагони. Наразі показали оновлений один вагон. 

Про це йдеться на сайті підприємства, передає OGOGO.IF.UA.

“Вже за кілька днів відновлений вагон буде направлений в Одесу, звідки перевозитиме пасажирів. Переваги вагону очевидні: розетки в кожному купе, сучасне освітлення та вікна, кондиціонер, оновлений дизайн та інше. Причому для всіх вагонів розроблений єдиний стандарт і дизайн. Впевнений, що пасажири отримають задоволення від подорожей у цьому вагоні та високо оцінять якість і комфорт”, – розповів Сергій Михальчук, член правління ПАТ «Укрзалізниця».

За його словами, вартість капремонту одного вагона – 8,5 мільйонів гривень. Такий вид ремонту дозволяє подовжити термін експлуатації вагону на 15 років та збільшити міжремонтний пробіг з 300 тисяч кілометрів до 450 тисяч кілометрів.

“Вартість нового вагона майже втричі вища, також вітчизняні вагонобудівні заводи мають певні обмеження в потужостях та не зможуть швидко побудувати велику кількість нових вагонів. Саме тому оновлюємо парк вагонів усіма доступними способами. Маємо амбітні плани в наступні три роки оновлювати КВР не менше 200 вагонів щорічно”, – зауважив Михальчук.

Нині в”Укрзалізниці” є понад 4,5 тисяч пасажирських вагонів, середній вік яких -30 років. 21% парку віком від 20 до 28 років, 12% парку мають вік понад 41 рік, решта вагонів – молодше 20 років.

banner

Залишити відповідь